Magyarok szövetsége: Ha ma is királyság lenne hazánkban... (fórum)

Szeretettel köszöntelek a Magyarok Szövetsége közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Kis türelmet...

Bejelentkezés

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Ha ma is királyság lenne hazánkban... - [szavazás]

Ezt a témát B Klári indította 7 éve

Játsszunk el a gondolattal, hogy mint ezer éven át, Magyarország újra királyság lenne. Vannak még rá példák Európában máshol is.

Milyen előnyei lennének?

A Szent-Korona jogrendszer helyreállításának és fentartásának garanciája

A jogfolytonosságra, az ezeréves alkotmányra épül

Történelmi folytonosságot állít helyre Nimrúdtól napjainkik (legôsibb dinasztia helyreállítása)

Legitim államalakulat

A négyévenkéti kampányokra elköltött milliárdok, melynek igéreteit zömmel nem teljesítetik – megspórol

Céltudatos hosszútávú nemzetpolitikát biztosít ( négyévenkénti választásokkal a politizáló kalandorok nem törik meg a fejlôdést)

A Királyság kétkamarás országháza újra jogaiba hozza a magyar nemzet legkíválóbb tagjait és minden társadalmi rétegét

A visszahívhatósággal szûrôt helyez a politikai kriminalizmusnak

A nemzet érdekeit tartja szem elôtt

A nemzeten elkövetett bônöket feltárja és méltóan bünteti

Visszahelyezi méltóságába a magyar gazdákat, melyek garanciát jelentenek a magyar Haza megtartásához

Felkarolja a magyar ipart, mely záloga a gazdasági fejlôdésnek

Felszámolja a lumpen társadalmi réteget

Visszahozza a mindennapi életbe az erkölcsöt, tisztességet,fegyelmet és az illedelmes viselkedést

A nemzetközi szerződések felülvizsgálata,

Államadósság újratárgyalási pozíciója

A magyar Királyság kinnlévőségének behajthatósága.

Szerinted jobb lenne, ha alkotmányos királyság lenne megbecsült uralkodóval?

62% Jó lenne, elejét lehetne venni a korrupciónak

4% Nem lenne jó, oda lenne a demokrácia

4% Nem tudom, olyan régimódinak hangzik

27% Jó lenne, egyetlen módja az önrendelkezésnek az EU-ban

4% Mindegy, mert EU tagország vagyunk

Hozzászólások eddig: 20

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Véber Gábor üzente 4 éve

dtdrd

Véber Gábor üzente 4 éve

uiuiijijijij

[Törölt felhasználó] üzente 6 éve

Jó gondolat.Csak van itt egy hiányosság!A személy!Jelenleg nincs az országban e tisztség betöltésére alkalmas személy,ezt azt hiszem kijelenthetjük.Hiányoznak az erények,a becsület,a hazaszeretet,a bátorság,és nem utolsó sorban a felelősség felvállalása, felesküdött!!! vezetőinkből!Erősebb a békió mint eddig bármikor, ebben a fene nagy demokráciában!Jó a demokrácia ?Kell hogy mindenki azt csinálja amit akar?Működik egy olyan motor amiben a dugattyúk össze vissza csapkodnak?KELL EGY JÓ VEZETŐ!Legyen az bármilyen tisztségű, mert mit sem ér a királyság ha szar a király!

[Törölt felhasználó] üzente 6 éve

B Klári üzente 7 éve

Ágnes, a Szent Korona az Országházban van.
Bármikor meg lehet tekinteni.
Sajnos átlósan alatta fekszik egy kard, ami nem igazán méltó, nem is tetszetős megoldás.

Köszönöm, hogy beleolvashatok és hozzá szolhatok ! Sziasztok

osztom a véleményed

dencsikné ágnes üzente 7 éve

Szia Klárika ! nem tudom most mi lehet a koronával nem hallani róla semmit én csak érdeklödöm hát ha többet tudsz mint én Ágnes voltam

poka gyorgy üzente 7 éve

Hat nagyon orulok,hogy meg vannak emberek akiknek a szive nagyot dobban a Szent Korona es az azzal megkoronazott kiralyok nevei hallatan.Tudtom szerint csak azok voltak elismerve Magyarorszag kiralyainak akik a Szent Koronaval voltak megkoronazva.
Szereintem Isten nemhiaba tartotta meg es adta vissza nekunk annyi hanyodas es viszontagsag utan a Szent Koronat es a koronazasi jelvenyeket,majd elhozza azt az idot is amikor valaki fejere az O nagy kegyelmebol felkerul es ismet megkezdi orszaglasat.

B Klári üzente 7 éve

Igen, így van. És az általad leírtak mellett: saját magunkba kell nézzünk és környezetünkben a szeretteink szívébe. Erőt gyűjteni, rendbe tenni, boldoggá tenni közvetlen kapcsolatainkat és megteremteni saját magunknak a létszükségleteinket. Sokáig elhagytuk magunkat, most már tenni is kéne saját magunkért.

Ugrás a(z) oldalra

Ez történt a közösségben:

Szólj hozzá te is!

Impresszum