Magyarok szövetsége: Élő közösségek találkozója

November 16-17.-i Parádfürdőn történő megalakulásunk óta 93-an jelezték részvételi szándékukat az Élő-Közösségek munkájában. A mag emberek fellelhetőségének fenti listája még nem teljes mert nem mindenki írta meg, hogy hova valósi.Aki nem találja meg lakhelyének nevét az kérem pótolja felém.

Az első feladatot, miszerint minden megyéből legyen mag emberünk majdnem teljesítettük. Egyedül Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből nincs még kapcsolattartónk.

Akinek közülünk van kapcsolata Szabolcs-megyébe az kérem teremtsen velük kapcsolatot.  Jó hír azonban, hogy a héten Kárpátaljai és Délvidéki (Szabadkai) kapcsolatokra is szert tettünk.  A következő lépcsőfok, hogy minden városból legyen mag emberünk.

Erre az elmúlt 2 hónap tapasztalatait figyelembe véve elegendő lesz 60 nap. Március 15.-re minden belső-magyarországi városból találjunk tanító-hírvivő embert.

Hogy mindannyian  tisztán lássuk, hogy mi a célunk és azt hogyan kívánjuk elérni, ezért minden kedves érdeklődőt várunk szeretettel  Január 26-án, szombaton 17 órától a Magyarok Házába  (Bp., V., Semmelweis u. 1-3.) ahol a "A közösségépítés jelentősége a nemzetegyesítésben" címmel  - bemutatkozik az Élő-Közösségek mozgalom.

Várunk szeretettel Téged és cselekedni, teremteni kívánó társaidat.

Áldás.

Matyasovszki Gábor