Magyarok szövetsége: A HUMORÉRZÉK A NEVETÉSSEL FEJLESZTHETŐ!

Trekking in Nepal, Expedition in Nepal, Everest Base Camp Trekking, Annapurna Trekking, Langtang Trekking, Rafting in Nepal, bungee in Nepal, Jungle srafai and many more adventures activities including hotel booking.

Címkék: hahota hahota jóga klub humor jópofa képek meridián meridiántorna nevetés torna vers vicc vicces

Hódosiné Zsuzsa üzente 14 éve

Csak igazolni tudom a leírtakat. Jómagam hasonlóképpen járok el évek óta. Jártam hahota klubba is. Fantasztikus élmény. A lényeg, sose feledjük, hogy mi magunk vagyunk sorsunk kovácsolói. ha netán le vagyok törve, mert a környezetem rám is hatással van, csak megkérdezem magamtól: "Ki az úr az én házamban?", s azonnal nevetés a válasz. Ki más lenne, mint én, s mint jó karmester, tudnom kell, melyik testrészem, milyen hangon szólal meg. Az összhangért én vagyok a felelős.

Válasz

B Klári üzente 14 éve

Jól jön a nevetés valóban mindnyájunknak. Erőt ad és önbizalmat. Nagy szükségünk van rá!

Válasz