Magyarok szövetsége: Utazz vonattal a Magyarok Országos Gyűlésére!

MÁV-START utazási kedvezmény és menetrend

Mivel a rendezvény területe a Kiskunsági Nemzeti Park része, környezetvédelmi szempontból javasoljuk, hogy aki teheti, inkább tömegközlekedéssel utazzon a rendezvényre.

A MÁV-START Zrt. a 2011. augusztus 12-15. között megrendezésre kerülő „Magyarok Országos Gyűlése” rendezvényre utazóknak 33%-os alkalmi menettérti kedvezményt biztosít a MÁV-START szolgáltatási területén levő bármely belföldi állomásáról Kunszentmiklós-Tass és Bösztör megállóhelyre.

A felhasználás feltételei:

A kedvezmény kizárólag belföldi utazásra, 2. kocsiosztályon vehető igénybe; 1. kocsiosztály igénybevétele esetén a teljesárú kocsiosztály-különbözeti díjat meg kell fizetni.

A kedvezményes menetjegy érvénytartama megegyezik az azonos távolságra érvényes teljesárú menettérti jegyek érvénytartamával, azzal a korlátozással, hogy leghamarabb a rendezvény első napján, augusztus 12-án 00.00 órától vehető igénybe és a visszautazást augusztus 15-én 24.00 óráig kell befejezni.

Az alkalmi menettérti jegy visszautazásra a rendezvény helyszínén történő lebélyegzés után érvényes.

A menetjegyek érvényesítése a rendezvény helyszínén (Kunszentmiklós-Bösztörpuszta) a MÁV-START a Küzdőtér és a Vásártér sarkán lévő sátrában történik.

Bélyegzési időpont: a rendezvény mind a négy napján 9:00-14:30 óra között.

A pénztárban jegyváltáskor „33%-os alkalmi menettérti jegyet” kell kérni, más jegyekkel a kedvezményt nem lehet megkapni.

Ha az alábbi térképen, ahol a rendezvény helyszíne van bejelölve (a MOGY helyszíne egészen a sötét vonalként látszó csatornáig húzódik), megnyomják kétszer a mínusz jelet és háromszor a lefelé nyilat, ki lesz írva, hogy "Kunszentmiklós egyéb vasúti megállóhely", ott van az állomás.

Bösztör állomásról a rendezvény kb. 2-3 km, tehát ez a távolság gyalog is megtehető, de az állomásról a rendezvény helyszínére és vissza fogatok is szállítják az utasokat és a csomagokat 250 Ft/főért, és buszos körjárat is működni fog. A körjárat megállói: Bösztör vasútállomás, MOGY rendezvényhelyszín, Kunszentmiklós Strandfürdő, Kunszentmiklós-Tass vasútállomás.

A jegy ára a bösztöri vasútállomásról a MOGY-ra 200 Ft, Kunszentmiklós-Tassról a MOGY-ra 500 Ft.

Címkék: magyarok országos gyűlése mogy